Vakances

Baltijas valstīs un NVS valstīs labi zināmo Rīgas kvalitāti garantē AS „VRC Zasulauks” meistaru un strādnieku profesionālā kvalifikācija un ilggadējā darba pieredze.

Darba iespējas AS „VRC Zasulauks”

Pašlaik AS „VRC Zasulauks” strādā gandrīz 340 dažādu līmeņu darbinieki, no kuriem lielākā daļa ir nodarbināti ražošanā.

AS „VRC Zasulauks” kā vadošais motorvagonu ritošā sastāva remonta un tehniskās apkalpošanas uzņēmums Baltijā sakarā ar tālāko uzņēmuma attīstību un pasūtījumu piesaisti NVS valstīs regulāri plāno piesaistīt profesionālus un motivētus darbiniekus. Jaunajiem darbiniekiem piedāvājam plašas iespējas iegūt jaunas zināšanas, praktiskas iemaņas un apliecināt sevi kā labu un lojālu darbinieku.

Uzņēmums sadarbojas ar izglītības iestādēm, to audzēkņiem, nodrošinot attiecīgo iestāžu audzēkņus ar prakses vietām. Ilgstoša un veiksmīga sadarbība ir izveidojusies ar Rīgas Valsts tehnikumu, Rīgas 3.arodskolu, Rīgas dzelzceļnieku skolu, Mācību centru "BUTS", Rīgas Uzņēmējdarbības koledžu, RTU u.c. izglītības iestādēm.

Iespējams, ka tieši Tava izglītība, pieredze un radošā pieeja būs tā, kas nepieciešama veiksmīgai mūsu uzņēmuma attīstībai.
 
Piedāvājam:

  • pastāvīgu darbu stabilā un augošā uzņēmumā
  • profesionālās attīstības iespējas

Ja Tevi ir ieinteresējis darbs AS „VRC Zasulauks”, lūgums sūtīt CV un pieteikuma vēstuli.

Informējam, ka esam pateicīgi par katru saņemto CV un pieteikumu. Tie tiks uzglabāti datu bāzē, un mēs sazināsimies ar jums, tiklīdz radīsies jums piemērota darba vieta.

Svarīgi! Visa iesniegtā informācija tiks uzskatīta par konfidenciālu un netiks izpausta trešajām personām.

Kontaktinformācija:

AS „VRC Zasulauks”
Kandavas ielā 42a, Rīgā, LV-1083
Tālr.: +371 67236208
Fakss: +371 67236505


© 2012 AS "VRC Zasulauks". Visas tiesības aizsargātas.