Par uzņēmumu

AS „VRC Zasulauks” kā vadošais motorvagonu ritošā sastāva (MVRS) remonta un tehniskās apkalpošanas uzņēmums Baltijā tika izveidots 2003.gada 5. martā uz lokomotīvju depo „Zasulauks” (sākotnēji motorvagonu depo „Zasulauks”) bāzes. Uzņēmumam ir vairāk kā 60 gadu pieredze motorvagonu ritošā sastāva remonta darbos un tehniskajā apkalpošanā.

        

AS „VRC Zasulauks” veic elektrovilcienu ER2, ER2T, ER2R, dīzeļvilcienu DR1 sērijas un manevru lokomotīvju TEM, TGM un TGK sēriju un to agregātu visu veida remontus, ieskaitot modernizāciju ar kalpošanas termiņa pagarināšanu līdz 15 gadiem, kā arī tehnisko apkalpošanu. Tāpat AS „VRC Zasulauks” veic dažādus pasūtījumus metālapstrādes un mašīnbūves nozarē.

        

Uzņēmuma tehniskās ražošanas bāzes, kurā ir izvietota visa nepieciešamā ražošanas infrastruktūra un iekārtas, kopējā teritorijas platība sastāda vairāk kā 90 000 m2.

AS „VRC Zasulauks” lielākais klients ir AS „Pasažieru vilciens” - vienīgais iekšzemes pasažieru pārvadātājs pa dzelzceļu Latvijā. Tāpat uzņēmums pēdējos gados ir izpildījis elektrovilcienu un dīzeļvilcienu remontu pasūtījumus Krievijas, Igaunijas un Kazahstānas dzelzceļa operatoriem.

   

AS „VRC Zasulauks” ir drošs un uzticams partneris. Galvenā AS „VRC Zasulauks” priekšrocība ir ilggadīgā darba pieredze un NVS valstīs labi zināmā Rīgas kvalitāte, kas nodrošina augstu pasažieru drošības un komforta līmeni.

Logo

 

Sruktūra

 

Statūti


© 2012 AS "VRC Zasulauks". Visas tiesības aizsargātas.